E-shop IDEA

položek v košíku cart 0  


*poslední kusy

Budoucnost

Co je "nová levice"? Jakou má představu o budoucnosti, ať už jde o planetu, politiku, Česko, Evropu, pohyb, umění, práci, média, společnost či náboženství? To na ploše dvaceti tří textů zkoumá unikátní první československý sborník autorů a autorek, patřících k současnému progresivně levicovému myšlení.

Více o knize:

Etablovaní autoři a autorky z řad “nové levice” se v knize vyjadřují k zásadním společenským tématům a skrz ně představují své názory. V textech se autoři obrací do budoucnosti a využívají k tomu celou paletu literárních žánrů. V knize se setkáte s klasickými esejemi, povídkami, rozhovory i analýzami.

Autoři a autorky:
Apolena Rychlíková, Lukáš Likavčan, Josef Patočka, Jaroslav Fiala, Šárka Homfray, Klára Vlasáková, Eliška Černá, Růžena Dunková, Eva Lehotská, Václav Walach, Petr Kupka, Jan Bittner, Marie Heřmanová, Tereza Virtová, Martin Vrba, Johana Kotišová, Matěj Schneider, Fatima Rahimi, Jakub Ort, Pavel Sterec, Alžběta Bačíková, Tereza Stejskalová, Petr Bittner, Gaby Khazalová, RFK - feministické křesťanky, Lydie Franka Bartošová, Monika Horáková, Marie Jílková, Anny Kárníková, Bára Bažantová, Matěj Metelec, Kateřina Smejkalová, Lukáš Senft

ISBN: 978-80-907775-0-7
Edice: Naděje

Důležité informace
Obchodní podmínky
Pro autory
GDPR

Družstevní nakladatelství IDEA
Komunardů 1608/20
170 00 Praha 7
č.ú.: 1511117002/5500
IČ: 082 18 102